skip to Main Content

Igaüks ei peagi veebilehe haldamisega hakkama saama, seetõttu oleme valmis seda sinu eest tegema.

Üheks levinumaks veebilehtede sisuhaldustarkvaraks on WordPress, mille kasutamist on küll pidevalt lihtsustatud, kuid sellegipoolest on sellel oma nüansse ja keerukusi. Oleme WordPressiga kokku puutunud päris mitmel korral ja töötanud sellega juba üle 4 aasta. Seejuures oleme valmis ka teiste sisuhaldustarkvaradega aitama.

Veebilehe kood

Sisu loomine ja haldamine

Näitamaks, et sinu koduleht väärib ikka veel kõrgemaid otsingupositsioone, peaksid pidevalt oma kodulehele uut sisu lisama. Saad meilt tellida kõigi vajalike tekstide loomise mistahes teemal, kuna kogenud copywriteri jaoks pole ükski teema võõras. Soovi korral tõlgime selle ka erinevatesse keeltesse.

Kodulehe uuendamine

Parima kasutajakogemuse ja turvalisuse pakkumiseks peaks veebilehte pidevalt uuendama, et võimalikud vanad turvaaugud oleks suletud ja uued välditud. Sisuhaldussüsteemi uuendamine võib osutuda mõnikord liiga keerukaks, kuna selleks ei piisa ühest nupuvajutusest, vaid tuleb faile üles laadida ja eraldi seadistada. Kuna meil on sellega mõningad kogemused olemas, võime ka selles osas abiks olla, samamoodi nagu ka uute pluginate ja moodulite lisamisel.

Back To Top