skip to Main Content

SMM ehk Social Media Management

Mida SMM endast kujutab? Lühidalt öeldes on see sotsiaalvõrgustikes olevate kontode ja nendes avaldatava info administreerimine. Siia alla kuulub konto loomine, seadistamine, strateegia ja ajakava koostamine, postituste tegemine, tasuline reklaam, jne.

Sotsiaalmeedia haldamine

Kas on mul sotsiaalvõrgustikke vaja?

Mobiilsete seadmete arenguga on potentsiaalsetele klientidele sotsiaalvõrgustikel isegi suurem mõju kui otsingumootoritel. Sellegipoolest pole päris igal ettevõtjal mõtet investeerida sotsiaalmeediasse. Näiteks, kui tegemist on B2B ettevõttega, mille klientideks on suuremad ettevõtted, ei too sotsiaalmeedia niivõrd suurt kasu, kui sellest saaks näiteks e-pood, mis tegeleb ehete müügiga tavainimestele. Kui sind huvitavad sotsiaalmeedia pakutavad võimalused ning soovid neid kasutada, võta meiega ühendust võimaliku koostöö arutamiseks.

Miks kasutada meie teenuseid?

Igaüks peaks tegelema sellega, mis tal paremini välja tuleb, seega kui sul pole piisavalt aega või teadmisi sotsiaalmeediaga tegeleda, jäta see meie hooleks. Koos loome sulle sobiva kava ning vastavalt sellele teeme postitusi, seadistame reklaami ja jälgime tulemusi.

Hind

Teenuse hind sõltub suures osas kliendi soovidest ja koostöö mahtudest, seega pole enne tellimuse arutamist täpset hinda võimalik määrata. Minimaalne haldustasu on aga 100 eurot kuus, mis sisaldab ka konto seadistamise ja kahe väiksema (kuni 100 sõna) postituse tegemise. Hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust läbi kontaktvormi või kirjutades meile aadressil info@hornet.ee.

Back To Top