Skip to content

Kiire ja kvaliteetne tõlge internetis mõistliku hinnaga

Red Hornet OÜ pakub tõlketeenuseid kõigile soovijaile, kusiganes sa ei asuks. Milles seisneb meie peamine eelis? Ikka professionaalsetes teenustes kättesaadava hinnaga. Suurte tõlkebüroodega võrreldes on meil soodsamad hinnad, tihti lühemad tähtajad ja paindlikumad koostöö võimalused.

Kõrgklassi keeleteenused

Meie ettevõte tegeleb tõlgetega, lokaliseerimise, aga ka toimetamise ja copywriting’uga. Vajadusel oleme valmis ka olemasolevad tekstid ümber kirjutama või uue sisu loomiseks märksõnade analüüsiga aitama. Saame sind igas küsimuses aidata!

Tõlkimise keeled

Keeled

Käesoleval hetkel pakume täielikku keeleteenuste valikut järgmistes keeltes: vene, eesti, inglise ja saksa. Soovi korral leiame tõlkijad ka teistesse keeltesse, kuna oleme eelnevalt koostööd teinud usaldusväärsete partneritega soome, bulgaaria, itaalia, prantsuse, jt Euroopa keeltesse tõlkimisel. Koostööpartneritega töötamisel peab teksti algkeeleks olema kindlasti inglise keel.

Meie eksperdid

Meie kõrgelt kvalifitseeritud keeleekspertidel on pikaaegne töökogemus ja vastav haridus. Spetsialiseerume kõikvõimalikel temaatikatel alates üldisest ja lõpetades tehnilise, juriidilise ja meditsiinilisega.

Saad meid usaldada nii endale kui ka oma ettevõttele keeleteenuste osutamisel!

Hinnapakkumise saamiseks võta ühendust e-posti aadressil info@hornet.ee või täida kontaktvorm!

Back To Top