Skip to content

Sinu vajadustele vastavate tekstide loomine

Oled uut projekti alustamas, veebilehte uuendamas või uudiskirja loomas, kuid ei tea kelle poole pöörduda vajalike tekstide kirjutamiseks? Just seetõttu pakume copywritingu teenust, mille raames oleme valmis aitama nii sinu vajadustele kui ka otsingumootorite nõuetele vastavate tekstide loomisel.

Millal meie teenuseid kasutada?

Meie jaoks pole ükski teema või eesmärk takistuseks, olgu selleks autorehvide müügi- või reklaamitekst, hambaarsti sotsiaalmeedia postitus, veebilehe sisu gaasimahutite teemal, jms.

Copywriting

Sisuloome neljas keeles

Kõiki tekstidega seotud teenuseid pakume neljas keeles, milleks on eesti, vene, inglise ja saksa. Valmis tekstide tõlkimiseks teistesse keeltesse leiame vajadusel ise sobivad spetsialistid, kuna oma töö käigus oleme koostööd teinud näiteks soome, itaalia, bulgaaria, prantsuse, leedu, ja teisi keeli valdavate vabakutseliste tõlkijatega.

Hinnad

Kuna iga ülesanne võib erineda nii mahu kui keerukuse poolest, selgub teenuse täpne hind tellimuse detailidega tutvumisel. Pane kirja nõuded, millele tekst peaks vastama koos teema ja selle eesmärgiga ning vastame oma hinnapakkumisega ühe tööpäeva jooksul. Ühenduse saamiseks kasuta kontaktvormi või kirjuta aadressil info@hornet.ee.

Back To Top