Skip to content

PPCInternetiturundus ehk teisisõnu online või digitaalne turundus tähendab enamasti reklaami internetis müügi suurendamise eesmärgiga. Kuna internetis on hulgaliselt erinevaid kanaleid, milles oma tooteid ja teenuseid reklaamida võb, oleme välja toonud vaid mõned, millega oleme tegelenud. Kokkuleppel aga saame pakkuda ka teiste reklaamikanalite haldamist.

 

Red Hornet OÜ keskendub järgmistele internetiturunduse aspektidele:

Veebiturundus:

  • E-kaubandus
  • Partnerturundus (affiliate marketing)
  • Tasuline (kontekstuaalne) reklaam (Google Ads – endine AdWords)
  • SEO

Sotsiaalvõrgustikud:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Tasuline reklaam internetis – Google Ads

Google Ads (endise nimega AdWords) pakub võimalust näidata oma veebilehe reklaami kõigile otsingusüsteemi kasutajatele, kes otsivad sinu teenuste, kaupade või kaubamärgiga seotud märksõnu. Lisaks sellele on võimalik näidata reklaame ka Google’i partnervõrgustikus olevatel veebilehtedel, milleks võivad olla nii tuntud lehed nagu YouTube.com ja okidoki.ee, aga ka vähemtuntud nagu kalku.ee.

Selle tööriista eeliseks võib välja tuua laia seadistuste ja optimeerimiste valikut, tänu millele võib alustada nii väiksema eelarvega (isegi paari euroga päevas) kui ka tulusalt hallata tuhandetesse ulatuvaid eelarveid. Saame seadistada just sinu ettevõtte võimalustele ja vajadustele vastava reklaamikampaania.

Google Ads reklaami näide
Ühe meie reklaamikampaania näide

Miks valida meie teenused?

Suuremate agentuuride teenused algavad mõnesajast eurost kuus, mistõttu väikeettevõtte reklaamieelarve võib suuremas osas minna haldustasudele, selle asemel, et haldustasud oleks 10-15% ringis. Meie pakume aga Google Ads (AdWords) seadistamise ja haldamise teenust kulunud aega arvesse võttes. Tasulise reklaami haldamise teenuse hind algab 100 eurost kuus, mis pole küll tasuta, kuid on päris lähedal sellele. Täpsema info ja individuaalse hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Back To Top